Blogul meu in 2011

LA MULTI ANI! Ne regasim si in 2012, este bine…deocamdata :) Trecerea dintre ani a fost interesanta, doborand orice record de bun simt in materie de prajituri…azi nu voi putea manca nimic, poate maine :) Primul vizitator din acest an al blogului, a fost d-na de pe http://cammely.wordpress.com urmatorul a fost cineva care ajuns tastand…

Concursuri la Castelul Peles…surprizele continua!

Ma asteptam ca la incheiere de an sa se traga linie in ceea ce-i priveste pe angajatii Muzeului National Peles. Ma gandeam ca dupa atatea activitati reusite, o parte din ele detaliate si pe aici, acum se  intocmeste bilantul :) Numai ca, nu este asa :) Muzeul organizeaza doua concursuri interesante… Iata despre ce este…